Plastikiniai indeliai

Kokybiški plastikiniai indeliai tinka maisto produktų pakavimui, šaldymui ir šildymui mikrobangų krosnelėje. Plastikiniai indai pagaminti iš polipropileno, tinka riebiems ir skystiems maisto produktams yra sandarūs ir nepraleidžia skysčių. Į juos pakuoja didieji prekybos centrai, ūkininkai, namų šeimininkės.

UAB PACK LT taip pat parduoda PET indelius skirtus konditerijai bei kulinarijai, juose maisto gaminiai atrodo patraukliai, indeliai skaidrūs ir patogūs, tad tinkami maistą pasiimti išsinešimui. Asortimente turime PET buteliukus su dangteliais, talpos: 330 ml, 500 ml arba 1000 ml. Taip pat indelius skirtus padažams pilstyti (padažines): 30 ml, 50 ml ir 80 ml.

Plastikiniai indeliai salotom, PET

Aprašymas
Talpa Išmatavimai vnt/dėž
Indelis 126, PET 250ml 126x126x38.5 500
Indelis 126, PET 350ml 126x126x51.5 500
Indelis 126, PET 500ml 126x126x60 500
Dangtelis 126, PET 126x126x13 500

Plastikiniai indeliai salotom su dangteliu, PET

Aprašymas
Talpa Išmatavimai vnt/dėž
Indelis 155, PET 250ml 155x129x30 300
Indelis 155, PET 350ml 155x129x38 300
Indelis 155, PET 500ml 155x129x52 300
Indelis 172, PET 750ml 172x167x55 300
Indelis 172, PET 1000ml 172x167x70 300

Indai maisto išsinešimui, EPS

Aprašymas Dydis vnt/pak vnt/dėž
Indelis su dangteliu 350ml 25  500
Indelis su dangteliu 500ml 25  500
Meniu indelis I d. 230x200x75 100  200
Meniu indelis II d. 230x200x75 100  200
Meniu indelis III d. 230x200x75 100  200
Priešpiečių indelis 240x133x75 125  500

Vienkartinės plastikiniai indeliai tapo plačiai paplitę mūsų kasdieniame gyvenime, nes suteikia patogumo ir universalumo įvairioms reikmėms. Jie plačiai naudojami maisto pramonėje, mažmeninės prekybos pakuotėse ir buityje.

Universalus naudojimas

Vienkartiniai plastikiniai indai plačiai naudojami maisto ir gėrimų pramonėje, pakuojant maistą išsinešimui, salotas, vaisius ir kitus greitai gendančius daiktus. Jie taip pat dažnai naudojami likučiams laikyti, patiekalų ruošimui ir porcijų kontrolei. Mažmeninės prekybos sektoriuje plastikiniai indeliai naudojami pakuojant ir demonstruojant tokius produktus kaip užkandžiai, delikatesai ir kepiniai. Dėl jų patvarumo ir sandarinimo savybių jie yra tinkami išlaikyti šviežumą ir išvengti nuotėkio. Be to, plastikiniai indeliai dėl jų sujungiamumo ir patogaus dizaino naudojami įvairiems namų apyvokos daiktams, biuro reikmenims, asmeniniams daiktams tvarkyti ir laikyti.

Vienkartinių plastikinių konteinerių privalumai
  • Ekonomiškas: vienkartiniai plastikiniai indai paprastai yra pigesni, palyginti su alternatyviomis pakavimo medžiagomis, tokiomis kaip stiklas ar metalas. Dėl to jie yra prieinami ir ekonomiški tiek įmonėms, tiek vartotojams.
  • Lengvas ir patvarus: plastikiniai konteineriai yra lengvi, todėl juos lengva tvarkyti, transportuoti ir laikyti. Jie taip pat yra patvarūs, atsparūs lūžimui ir smūgiams, todėl sumažėja sugadinimo gabenimo ar sandėliavimo metu rizika.
  • Įvairios dizaino parinktys: plastikiniai indeliai yra įvairių formų, dydžių ir dizaino, todėl juos galima pritaikyti, kad atitiktų konkrečius pakuotės reikalavimus. Juos galima lengvai užsandarinti, paženklinti etiketėmis ir sukrauti, o tai pagerina funkcionalumą ir produkto pateikimą.
  • Maisto sauga ir higiena: plastikiniai indai yra apsauginė kliūtis, padedanti išlaikyti maisto saugos ir higienos standartus. Jie apsaugo nuo kryžminio užteršimo, prailgina galiojimo laiką ir užtikrina greitai gendančių daiktų šviežumą.
  • Patogumas ir nešiojamumas: vienkartiniai plastikiniai indai skirti patogumui, todėl naudotojai gali neštis maistą ar užkandžius kelyje. Jie yra nešiojami ir lengvi, todėl puikiai tinka piknikams, lauko renginiams ir patiekalams išsinešti.
Panaudojimas: Maisto paslaugų pramonė

Plastikiniai indai padarė revoliuciją maisto paslaugų pramonėje, pateikdami efektyvius ir higieniškus sprendimus. Jie plačiai naudojami maisto išsinešimui, salotoms ir įvairiems maisto produktams pakuoti. Šios talpyklos sukurtos taip, kad išsaugotų maisto šviežumą, skonį ir kokybę, kad būtų lengva transportuoti ir vartoti. Dėl savo lengvumo jie idealiai tinka maisto pristatymo paslaugoms, sumažinant išsiliejimo ar nutekėjimo riziką transportavimo metu. Plastikiniai indeliai taip pat supaprastina porcijų kontrolę, leidžiančią restoranams ir maitinimo įmonėms efektyviai valdyti maisto kiekius ir sumažinti atliekų kiekį.

Mažmeninė Pakuotė

Mažmeninės prekybos sektoriuje plastikiniai indeliai plačiai naudojami įvairių gaminių pakavimui ir eksponavimui. Jie siūlo skaidrumą, leidžiantį klientams lengvai peržiūrėti pakuotės turinį. Plastikinės indai suteikia apsaugą, apsaugo nuo pažeidimų ar sugadinimo ir prailgina daiktų galiojimo laiką. Jie dažniausiai naudojami užkandžiams, kepiniams, delikatesams ir kt. Plastikinės talpyklos būna įvairių dydžių ir formų, todėl tinkamos mažmeninės prekybos lentynoms ir efektyviai išnaudoti erdvę. Be to, šios talpyklos yra lengvos, todėl sumažinamos siuntimo išlaidos ir jas lengva tvarkyti, kad būtų galima laikyti atsargas ir papildyti.

Buitinis sandėliavimas ir organizavimas

Plastikiniai indai vertinami dėl sandėliavimo ir organizavimo galimybių. Jie yra universalūs, todėl asmenys gali laikyti ir tvarkyti daiktus be netvarkos. Nuo likučių laikymo šaldytuve iki amatų reikmenų ar būtiniausių namų apyvokos reikmenų organizavimo – Plastikiniai indeliai – tai praktiški sprendimai. Jų sukraunamas dizainas optimizuoja saugojimo vietą, todėl puikiai tinka sandėliukams, spintoms ar sandėliavimo patalpoms. Plastikiniai indai su hermetiškais dangteliais taip pat padeda apsaugoti daiktus nuo dulkių, drėgmės ir kenkėjų, užtikrinant ilgalaikį jų išsaugojimą.

Kainos efektyvumas

Plastikiniai indai suteikia didelių sąnaudų pranašumų tiek verslui, tiek vartotojams. Palyginti su alternatyvomis, tokiomis kaip stiklas ar metalas, plastikinės talpyklos gamyba ir pirkimas yra pigesnės. Jie yra ekonomiškas sprendimas pakavimo poreikiams patenkinti, leidžiantis įmonėms išlaikyti konkurencingas kainas, tuo pačiu tiekiant kokybiškus produktus. Vartotojams plastikiniai indeliai yra ekonomiškai naudingi laikymui ir patiekalų ruošimui, todėl nereikia brangių laikymo sprendimų ar vienkartinių pakuočių.

Patvarumas ir patogumas

Plastikiniai indeliai yra žinomi dėl savo patvarumo ir naudojimo paprastumo. Jie sukurti taip, kad atlaikytų įvairias sąlygas, įskaitant transportavimą, tvarkymą ir laikymą. Šie konteineriai yra atsparūs smūgiams, todėl sumažėja lūžimo ar sugadinimo rizika. Jų lengvas svoris užtikrina lengvą valdymą ir nešiojamumą, todėl juos patogu vartoti keliaujant ar transportuoti. Įvairių dydžių ir formų plastikiniai indai papildo jų patogumą, tenkinant įvairius pakuočių reikalavimus.

Plastikiniai indai siūlo nepaprastą universalumą, patogumą ir ekonomiškumą įvairiose pramonės šakose ir pritaikymo srityse. Nuo maitinimo paslaugų ir mažmeninės prekybos pakuočių iki buitinių sandėliavimo ir organizavimo – jie atlieka esminį vaidmenį siekiant šių dienų patogumo. Plastikinių indų privalumai – universalumas, ilgaamžiškumas, ekonomiškumas, naudojimo paprastumas. Nors reikia pripažinti ir atsižvelgti į aplinkosaugos problemas, suprasdami šių konteinerių pranašumus galime įvertinti jų praktiškumą ir indėlį į veiksmingus pakavimo ir saugojimo sprendimus.