Rodoma 1–36 iš 77

Aukštos kokybės pakuotė maistui

Pakuotė maistui. Nesvarbu, ar tai būtų privačiame, ar komerciniame sektoriuje – maisto pakuotės gali būti naudojamos įvairiais būdais ir gali palengvinti kasdienį susidoroti su įvairiausiais maisto produktais. Nes jie leidžia saugiai transportuoti ir gražiai pateikti jūsų patiekalus. Todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite maisto pakuočių kiekvienai progai. Individuali pakuotė optimaliai pritaikoma prie įvairių patiekalų reikalavimų ir tuo pačiu stebina savo aukšta kokybe. Peržiūrėkite mūsų platų maisto pakuočių asortimentą dabar!

tortų dėžutės

Kuriate mažus šedevrus vestuvėms, gimtadieniams ir kitoms gražioms progoms su didele meile ir glajumi? Tada jūsų pyragaičiai ir pyragaičiai visada turėtų saugiai pasiekti renginio vietą! Mūsų tortų dėžutės jums tai padės. Naudodami šią maisto pakuotę galite patikimai apsaugoti savo desertus nuo nepageidaujamos žalos ir vabzdžių transportavimo metu.

butelių dėžutės

Savo puikų vyną galite saugiai transportuoti arba siųsti mūsų butelių dėžėse. Trapus turinys yra gerai apsaugotas tvirta kartono dėžute, todėl buteliai paskirties vietą pasiekia nepažeisti. Pakuotė tinkama alui, putojančiam vynui, vynui ir žinoma kitiems buteliams. Galima rinktis kelių išmatavimų ir skirtingu skyrių skaičiumi butelių dėžutes.

salotų dubenys

Mūsų salotų dubenys puikiai tinka vaisiams, daržovėms, mišrioms salotoms ar šaltiems patiekalams. Kadangi salotos visada išlieka šviežios ir traškios dubenyse, o jūsų klientai gali jomis mėgautis namuose, biure ar keliaudami. Priklausomai nuo dydžio, universali maisto pakuotė tinka desertams ar pagrindiniams patiekalams.

serviravimo lėkštės

Nepriklausomai nuo to, ar planuojate didelį švedišką stalą, ar norite palepinti savo svečius mažais užkandžiais ir užkandžiais per kitą kepsninės vakarėlį – su mūsų serviravimo lėkštėmis jūsų skanėstai taps savaime. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių dydžių ir formų lėkštes bei su tinkamais dangčiais saugiam transportavimui.

picos dėžės

Pica yra paprastas, bet universalus patiekalas, kurį mėgsta ir jauni, ir vyresni. Kad skanus maistas išliktų gabenant nuo orkaitės iki stalo namuose, siūlome praktiškas picų dėžutes . Nesvarbu, ar tai pristatymas, ar gatvės maistas, šios specialios maistinės plėvelės išlaikys jūsų picą šiltą ir geros būklės. Galite rinktis iš įvairių dydžių atspausdintų ir nespausdintų dėžučių.