PREKIŲ PRISTATYMAS

Pirkėjas pateikdamas užsakymą, turi pasirinkimą, atsiimti prekes iš parduotuvės / sandėlio, arba apmokėdamas pristatymo išlaidas gauti nurodytu adresu. 

Visos kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais ir apima 21% PVM, ir yra nurodytos prie produktų. Prekių pristatymo mokestis bus įskaičiuotas į galutinę kainą.

Prekės pristatomos adresu, kurį įvedate užsakymo metu. Pristatymo adresas negali būti pakeistas vėliau. 

Prekių paruošimas išsiuntimui trunka 1-3 d.d., ir dažniausiai siunčiama Venipak kurjeriu.

PACK LT didžioji dalis prekių yra parduotuvėje, bet didesni kiekiai ar specifinės prekės gali būti centriniame sandėlyje. Pageidaujant atsiimti paletinius krovinius, reikėtų tartis dėl atsiėmimo iš sandėlio Galgiuose.

Jei Pirkėjo užsakytų prekių nėra sandėlyje (viso ar dalies kiekio), jos užsakomos iš gamintojo ar tiekėjo, ir prekių negalima pristatyti per 3-9 dienas, arba kitais atvejais, kai prekių pristatymas laiku yra neįmanomas, PACK LT praneša Pirkėjui per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo kontaktiniu telefonu arba el. paštu. Pirkėjas taip pat bus informuotas apie numatomą užsakytos prekės pristatymo terminą, arba yra sutariama dėl avanso grąžinimo. 

Jei Pirkėjas praranda susidomėjimą prekėmis dėl ilgesnio nei įprasta pristatymo laiko, Pirkėjas turi teisę atšaukti užsakymą ir suma, kurią sumokėjo (kartu su pristatymo mokesčiu) grąžinama į Pirkėjo banko sąskaitą. 

Pirkėjas įpareigojamas patikrinti užsakytas prekes iš karto po pristatymo. Jei priimdamas prekes Pirkėjas įžvelgia skirtumą jų sandaroje arba kiekyje, prastą kokybę ar kitokį neatitikimą, lyginant su elektroninėje parduotuvėje pateikiama informacija arba pirkėjo pateiktomis specifikacijomis, Pirkėjas nedelsiant apie tai turi informuoti PACK LT elektroniniu paštu per web formą, arba info@packlt.lt.

Kai Pirkėjo užsakytas prekes pristato pašto įstaiga ar transporto bendrovės darbuotojas, Pirkėjas priima prekes ir pasirašo sąskaitoje. Prieš pasirašant, Pirkėjas turi įsitikinti, kad prekės yra teisingos komplektacijos, nesugadintos ir kitaip nepažeistos. Jei sandara skiriasi ar prekės pažeistos, atitinkamos pastabos surašomos važtaraštyje ir Pirkėjas pranešimą siunčia iš karto el. pašto adresu info@packlt.lt.

Siunčiant kurjeriais, atsitiktinio sunaikinimo rizika ir kita žala prekėms perduodama Pirkėjui, pristačius produktus į užsakyme nurodytą vietą. Dėl apgadinimo žalos reikėtų kreiptis į pristačiusio kurjerio tarnybą.


PREKIŲ PRISTATYMO KAINOS

Pristatymo kaina galioja kontinentinei Lietuvos daliai (neįskaitant Kuršių Nerijos).
Kurjeriu iki 1kg – € 6,04
Kurjeriu iki 20 kg – € 7,26
Kurjeriu iki 30 kg – € 8,47
Kurjeriu iki 50 kg – € 12,10
Kurjeriu iki 70 kg – € 14,52
Kurjeriu iki 100 kg – € 21,78
Kurjeriu iki 150 kg – € 24,20
Kurjeriu iki 200 kg – € 26,62
Kurjeriu iki 300 kg – € 39,93
Kurjeriu iki 400 kg – € 49,61
Kurjeriu iki 500 kg – € 58,08
Parduotuvėje atsiėmimas nemokamas
Dėl pristatymo paletėmis, ir didmeninės kainos, kreipkitės nurodytais kontaktais
 
 

GRĄŽINIMAS

1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

2. Norėdamas grąžinti prekę(es) 7.1 TAISYKLIŲ punkte nurodytais atvejais, Pirkėjas turi užpildyti grąžinimo formą Parduotuvėje.

3. 7.1 TAISYKLIŲ punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją 2.11. TAISYKLIŲ punkte numatyta tvarka.

4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

4.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

4.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta

4.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

4.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis “.

7. Išlaidas, susiejusias su grąžintos ar keičiamos siuntos persiuntimu turi apmokėti Pirkėjas, išskyrus tą atvejį, kai Pardavėjas per apsirikimą išsiuntė neatitinkamą prekę.

8. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.

9. Pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 14 darbo dienas nuo grąžinamų prekių pristatymo Pardavėjui dienos.

10. Keičiant prekę į brangesnę, Pirkėjas turi primokėti trūkstamą sumą. Keičiant prekę į pigesnę, likusi suma negrąžinama.