Koronavirusas, kaip ir kiti virusai bei bakterijos, plinta rankomis liečiant veidą, akis ar nosį. Laimei, rankų higieną galima efektyviai pagerinti naudojant apsaugines nitrilo, vinilo ar medvilnės pirštines.

Ypač parduotuvėse, keliaujant, dirbant pavojingoje aplinkoje ir kitose vietose pirštinės yra nepamainomas įrankis. Jie taip pat pravers namuose valant, tvarkant maistą ir atliekant kitus darbus.

Ir nitrilo, ir vinilo pirštines gali naudoti alergiški žmonės, kurie netoleruoja sąlyčio su latekso medžiaga.

Ir kokią medžiagą turėčiau pasirinkti?

Latekso pirštinės pagamintos iš natūralių medžiagų, yra labai elastingos, minkštos ir patogios dėvėti. Jie taip pat labai atsparūs rūgštims ir šarmams, tačiau neapsaugo nuo visų aliejų ir tirpiklių.

Kita vertus, vinilo pirštinės yra grynai sintetinis produktas, daugiausia naudojamas medicinoje, maisto pramonėje ir pramonėje. Jie yra labai lygūs ant paviršiaus, bet ne tokie lankstūs.

Nitrilo pirštinės taip pat yra sintetinis gaminys, kurį siūlome įvairių spalvų. Palyginti su kitų tipų pirštinėmis, jos yra žymiai atsparesnės chemikalams ir pradūrimams. Didžiausias jų privalumas – nesukelia alerginių reakcijų. Nitrilas yra tinkamiausia medžiaga naudoti sveikatos priežiūros, maisto perdirbimo, valymo ar kosmetikos reikmėms.